Jdi na obsah Jdi na menu
 

29.4.2008 

Jeden moudrý pán napsal pár slov (Bandy, 29. 04. 2008 23:21), ze kterých mě až mrazí... Jo, Bandy byl vždycky moje krevní skupina :-),

5.5.2008

X faktor u Kamia - ráda si o tom pokecám někde jinde, než v oficiální debatě, kde je moc lidí, je to strašně povrchní.

Skvělý článek o radaru nadrápal kocour Helmut.

7.5.2008

Flame u Laca, při příspěvku 72 mně až zamrazilo... Tak jsem tam taky vlezla a čekala, jestli na mě GTV vlítne, ale už byl asi zdeptán aTeem.Na téhle debatě se mi moc líbilo, jak  aTeo a Artur Dent zasáhli a elegantně toho trolla zlikvidovali. Skvělé, působivé, jeden ze silných zážitků z internetových debat. Jako když Vinnetou šplhal po skále, pronásledován bandou lumpů, už neměl šanci a najednou se nahoře na té skále objevil Old Shatterhand a začal pálit z henriovky :-)).

Jak poznáte ženskou, když někdo tají, co vlastě je, jako to dělal u Satanky Pátrač? Bandy je skvělý barometr :-)).  Píšu to tam 6.5.2008 18:49 - k ženám je Bandy galantní a jemný, ke chlapům bývá ostrý jako břitva :-). Ten Bandy, to je prostě chlap, jak má být :-).

12.5.2008

Začínám si myslet, že to nebyl dobrý nápad upozorňovat na to, kterých debat se účastním. Všude se hned v návštěvnosti objevuje Radka a V2, můj slavný fanklub, vláčím je za sebou jak přítěž... Není to dobrý pocit cítit tu zlovolnost a vážit s tím pocitem každé slovo, které napíšu.

Tak dnes jen vzkaz na blog toho hodného a slušného chlapce, který si hraje na ostrého hocha chucpera, protože se tam rozbíhá debata "o mně beze mě" k mému žertem míněnému vyjádření ohledně IQ a vztahu k Zemanovi. Fakt jsem nečekala, že tuhle nadsázku bude někdo brát vážně :-)). Ale konec konců i kdyby to bylo myšlené vážně, je to podstatně méně pitomé, než vyjádření Radky o tom, že pokud je člověk normální, tak není blondýna :-)).

20:46 - ale jinak je dnes tak nádherný večer, že bych si přála, aby se zastavil čas. Celý den jsem si jezdila po světě, koupila jsem si troje letní botičky a teď jsem sama doma, chodím mezi rozkvetlými stromy a vstřebávám do sebe tu krásu. Pohoda, klid, chvíle, kdy člověk nic nemusí... jen pohladit kocoura, který teď přišel a zasekl se mi drápky o stehno, abych si ho všimla - auvajz, všimnu :-).

Ještě fotka z dnešního dne, byla jsem na vyhlídce Pěnčina, jedno z mých nejmilejších míst. Obrazek

 

 

 

 

 

 

  

18.5.2008

 

Příběh o psovi, který se zřejmě chytil do pasti, nebo ho někdo uvázal u stromu  (co je horší...?)a několik dní umíral...

U Saty se zase na chvíli objevil (Jan, 16. 05. 2008 21:30) jeden z nejzajímavějšch a nejkontroverznějších lidí, co jsem poznala na netu, Jan.  A také básník Jirka24, jehož verše chci posbírat a pak se ho zeptat, jestli je můžu zveřejnit :-).

GTI, kterému říkám pracovním názvem "Žvanivý slimejš", je tentokrát na "správné" straně (pro radar, proti referendu, proti ekologickým a jiným aktivistům), takže ho nechají na pokoji.

Jo, a abyste jako všichni věděli, s kým máte tu čest, přečtěte si komentář č. 209. Radka všem sdělila, že zastává "hodně vysoké místo"!!! a natřela jim to v práci marfyho zákonama. Předtím už se vychloubala, kam pojede na dovolenou, ovšem milostivá paní se tááák moc bojí do letadla, mohlo by přece spadnout, že... Musíme ji všichni utěšovat a povzbuzovat. Takže už se nebojí, nechala se přesvědčit a všem je vděčná. A všechno je O.K., chucpe je teprve teď opravdu chucpe :-).

Se zájmem si čtu debatu u Tarase . Tentokrát nemám co říct, je to jiné prostředí a jiní lidé, než na jaké jsem dosud na netu byla zvyklá. Dost vědí, řekla bych, a mají přehled. 19.5. - tedy tam se to rozjelo. A k věci, slušně, to docela zírám.

19.5. ještě později - zírám ještě víc a přestávám se v tom orientovat...

22.5.2008

Jojo, už jsem chtěla začít dělat něco užitečnějšího, protože za chvíli to tady stejně na léto zabalím, ale nedalo mi to...

Četla jsem tyhle příspěvky jen letmo bez jmen, a oba pány jsem si spletla... Styl a výrazivo jeden jako druhý, a teď nevím, který z nich by tím byl uražen, asi oba :-)). (Jasně, kašlou na mě taky oba :-)) Dopisuji později: Tak ne, po příspěvku tuším č.75 to je jasná prohra... Krucinál. aTeo, to mi musíš brát ideály? (řečnická otázka...)

AndyO zavidím, že má Tarase, který je přece jen na úrovni,  kéž by byl alespoň trochu takový můj slabomyslný fanklub... Jinak ale při čtení toho článku mám silný pocit Dežo ví..., prostě podobnost se -S- v tomto případě čistě náhodná (?). I když úroveň řádově stovky procent vyšší. Dopisuji: AndyO je spráskala všechny na jednu hromadu, akorát nevím, co si mám myslet o takových způsobech, když  vyrukuje se svou nemocí a utrpením rodiny za války (dříve) a podobnými věcmi. Takhle účelově hrát na city mi připadá pěkně fujtajblové...

Propásla jsem Hemenexovu Pohádku 18.5.2008 18:52. S láskou tam pak dál vzpomíná na Biu :-)).

 

 

 

 

 

29.5.2008

 

 

 

1. Jan napsal slova, která mě zasáhla, jako už mnohokrát předtím. Ten kluk píše tak, jako kdyby to nikdy před ním nikdo nenapsal...

(Jan, 25. 05. 2008 21:22) Věříš že nejsi smrtelným,že duch jest věčnou energií...Pověz mi,jak víš že jsi nebyl jedním z členů inkvizice,jak víš že jsi třeba nenapomáhal vzniku zmiňované příručky.Jak víš že jsi nedržel v ruce kámen,když kolem Tebe táhl Syn kříž,že jsi nestál vedle Hitlera,když zvedal ruku k nebi...jak víš...?Nechápeš jak se tak někdo mohl chovat.Nechápeš jak se tak někdo může chovat dnes.Nebude to protože sis tím prošel,prožil sis to?Ublížil si a bylo ti ublíženo-sklidil jsi co si zasel a dnes již víš..?A nebereš tak trošku tím svým postojem druhýmu právo na vývoj-své prožití,v němž dojdou,čeho jsi došel Ty?Pověz mi-co je dobře?

2. U radky jsem blábolila tak z cesty, že jsem měla co dělat, abych z toho vybruslila. Téma krásné - třídní sraz.

3. Taras, komentáře 68-75:  Ale tohle by mě opravdu zajímalo - pobouření, že dárci krve by přestali dávat krev - a co na to "modří"? Dáváte krev? Asi ne, že, zdravotní důvody, pochopitelně... Což je škoda, přece kdyby všichni takto smýšlející tu krev darovali, tak by jí bylo dost, ne?

30.5.2008

Žasnu, jak se u Helmuta dokážou slušně a k věci bavit zastánci různých názorů. Řekla bych, že se tam sešla parta lidí, co mají co říct. To není jako jinde, kde se slušně zeptáte na argumenty a vysvětlí vám, že jste paranoidní blb :-)).

1.6.2008

"Přemýšlel jsem, jestli je tak moc blbej nebo tak moc z Brna, ..."

"Posílala jsem pak tuhle fotku Martině na schválení a dozvěděla se, že na její vkus jsou botičky moc frivolní, ale že ji to u mě nepřekvapuje, neboť jsem rajda. Proti tomu jsem se musela ohradit, protože už pěkně dlouho se jako rajda nechovám."

 A graver asi nemůže na sluníčko, tak se nudí a chce se kočkovat :-)).

Obrazek

 

3.6.2008

Konečně budu moci odjet a zavírám tady. Jsou chvíle, kdy psaní slov se zdá být hloupou hrou. Mějte se hezky a vyhýbejte se nástrahám. Dejte pozor na klíšťáky a neplavte se žraloky. Užívejte si života :-).

8.7. 2008

Helloouu, tak jsem zase na chvíli tady, čtvrtletní DPH, však to znáte. S velkou nedočkavostí se dívám, co jste kdo kde prováděli :-). Ani nevím, kam dřív skočit :-)). A co jsem dělala celou dobu já? No přece zalévala suchý pařez: Obrazek15.7.2008

Týýýjo, ten Taras je ale ranař, teprve dnes jsem si všimla, proč kocour Helmut zmizel, najdete to v komentářích. Tak tomu říkám frajeřina :-))).

Za povšimnutí stojí výchovné působení celkem korektního jednání člověka na úrovni na jinou osobu, která je svou přirozeností úrovně značně lidsky nízké. Sledujte posun v komentářích: 111 (odpůrci radaru = tupí blbci), 113 (blbci, ale je s nimi sranda),  114 (Tribun = blbec), a po decentním naznačení, že v tomle duchu ne, následuje 117 (blbci jsme všichni). A ne že mi někdo bude brát iluze a označí tenhle interesantní vývoj přízemním způsobem například tak, že je Radka prostě z aTea celá podělaná :-)). P.S: Přitom Radčino nadšení pro radar je založeno na jejím přesvědčení, že nám ho sem dává EU, jak píše v komentáři č.6.......

16.7.2008

Hele, už mě mažou, ale že zrovna tohle, tak nevinné :-))?  

[76] (Jessie - WWW) 16.07.2008, 15:28:41 [X] [D]
Mimochodem, Radko, jak je v práci :-)? Příjemně Vám to utíká v tom státním úřadě, když si takhle pěkně krátíte pracovní dobu :-)? Tak hezký den přeji :-).

22.7.2008

1. Tak jsem nahlédla tam, kam jsem si slíbila nenahlížet, už vím, co Taras myslel těmi  "nezpůsoby  smečky, ve které se vzájemně vydražďují k těm nejrazantnějším výrokům" (copak to, ale probrán byl manželský a sexuální život nejen můj, ale i ostatních osob ženského pohlaví, které měly tu smůlu, že se tady vyskytly) - a...... nechci to nadále radši vědět. 

P.S.: aTeo je opravdu velmi vtipný, to musím uznat :-)). Představte si, místo "Kodet" píše "Kokodet" a Vlastovi Kašparovi napsal, že dělá čest svému jménu :-)). K popukání, že? Ach, aTeo, aTeo, co ti zbyde, když ztratíš i svůj pověstný vtip?

2. A něco zajímavějšího: Skvělý Hemenex se na několika stránkách snažil pomoct zjevně nemocnému člověku, "mistrovi". Ptala jsem se ho, proč tolik energie vynaložené na tak beznadějný případ. Odpověděl mi jako většinou tak, že si jeho slova budu navždy pamatovat. Docela zajímavě to koresponduje s článkem u Arthura Denta Zcestné psaní. Dva lidé, dva odlišné názory. Hemenex je nesrovnatelně výš, dle mého názoru. I když i A.D. má v mnohém pravdu, jen jiný úhel pohledu.

3. U Petra několik zajímavých témat, dost jsem zanedbávala v posledních dnech své přátele :-).

 4. radku moc ráda vidím, jako vždy je u ní osobité téma osobitě poddané.

5. Velmi mi lichotí, že na www.parzez. blog.cz je zajímavý článek na základě mojí poznámky: "Je smyslem lidského života být šťastný?"

 

23.7.2008

A sakra, Darwin, a bdm nikde... Názor na tohle by mě zrovna moc zajímal. Zdálo se mi, že A.D. chápe Darwina poněkud zjednodušeně, B.L. je blíž, ale sama to nedokážu posoudit.

30.7.2008

Help!!! Než mě Geon rozcupuje na kousky a upálí v čarodějnickém procesu u Tribuna :-)). Pokud tedy o tom něco víte...

31.7.2008

Chci být HODNÁ  a nikde NEOTRAVOVAT, odpovím Radce tady na její pitomé kecy  komentář č. 81. Zúčastnění vědí, o co jde, cizinec promine :-). Tak Radko, to je o vztazích v rodině. Já jsem na svých dětech vždycky poznala, když je něco sebemenšího trápilo, důvěřovaly mi a já jsem důvěřovala jim. Brala jsem je jako rovnocenné partnery od útlého dětství a ne žádné uplakánky, nad jejichž starostmi mávnu rukou. V takových rodinách nepotřebují žádné patlání a vyžívání se v nějakých nechutnostech k tomu, aby na své děti dávali pozor. Taky bych nešla do středověké mučírny slintat blahem nad mučícími nástroji. Podle Vás bych asi měla, abych se poučila, jaká to byla krutá doba a aby se to neopakovalo znovu, ne :-))?

2.8.2008

Hezká hra "na dvojice" u Lišky :-).

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

[76] - Jessie bod 5.

(Pařez, 15. 12. 2008 15:20)

to je potěšitelné :-)