Jdi na obsah Jdi na menu
 

Každou chvíli zvoní telefon, vždy se leknu, naprogramuji profesionální, zdvořilý, vstřícně naladěný tón určený mým klientům (je to fuška, když by člověk nejraději vrčel) - a ozve se většinou sympatický a milý hlas, představující se jako zástupce bůhvíčeho, zkoumající bůhvíco, nemůže-li mi položit pár dotazů.

Chápu, že se tím v dnešní tvrdé době někdo živí a proto se snažím být vstřícná a neprásknout hned sluchátkem. Už jsem na sebe vykecala úplně neznámým lidem kdeco, včetně čísla bot, podprsenky, barvy vlasů, používané kosmetiky, kvality a kvantity sexu v manželství i mimo manželství a bojím se vzpomenout, co ještě.

Ale už toho začínám mít pomalu dost. Vyhrála jsem už kdeco, někde to leží pro mě připravené  a já jsem opravdu hloupá, že si to nejedu vyzvednout, což ty milé hlasy nechápou a práskají sluchátkem samy.

Tak než tu pevnou linku opravdu zruším, zkuste, zda i vám naletím, zavolejte milým hlasem a ptejte se na co chcete :-)).

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: skryté číslo

(Jitka_D, 27. 10. 2007 20:07)

Ano obvykle je skryté číslo finančák. Proto mě vždy děsí. Ale může si to udělat kdo chce.
Jinak jsem nedávno napsala sem (někam) že jsem neměla na Fú kontrolu. No tak takové věci už psát nebudu!! Mám u kontrolu a hned u dvou. Teď v tý řípě...

skryté číslo

(Zuzik, 27. 10. 2007 18:15)

Jeden můj klient - vymahač pohledávek má skryté číslo a pak mi ještě volávali ze skrytého čísla z hospodářské kriminálky. Takže si vyber :-)))
Skryté číslo můžeš mít i ty, no problem :-)))

skryté číslo?

(Jana F., 27. 10. 2007 17:25)

Zdravím, Jitko :-). Proboha, kdo volá ze skrytého čísla - finančák? Mě volají tu a tam skrytá čísla taky, jenže já vypínám dost často mobil, tak nevím, kdo volal.

Telefony

(Jitka_D, 27. 10. 2007 16:09)

Taky volají zvědavci, poslední dobou ale hned v úvodu odpovídám, že nemám čas nebo zájem. Buď působím velice přesvědčivě a nebo odpudivě, že hovor ukončují. Dříve mi zas bylo líto, když mi volali, ža jsem jim nepasovala do výběrové skupiny těch, co se chtěli ptát, to pak dostanete pocit, že už jste staří, nepotřební a já nevím co ještě. Poslední dobou mě děsí syn voláním na mobil, má tam skryté číslo... víte přeci kdo obvykle ze skrytého čísla volá:))

I na mobil.....

(bdm, 25. 10. 2007 17:43)

My sice pevnou nemáme ale tyhle ankety se mi občas ozvývají i na mobil. A jednou jsme skočili i na nějakou výhru :-)) Je to asi 14 let. A vyklubala se z toho předváděčka nějakých dovolených. Tak jsem se tam dohádala a ani si nevzala nějaký vyhraný telefon. Mně když se zatmí před očima, tak neberu ani dary :-))))))

Takže u tebe taky?

(Jana F., 25. 10. 2007 17:34)

Já už jsem si koupila telefon, kde jsou vidět čísla, ale zatím jsem se nedostala k tomu ho zapojit. Taky mám pevnou linku kvůli internetu, hlavně.

Nabídka on line

(Zuzik, 25. 10. 2007 17:29)

Já mám taky pevnou linku, ale jen kvůli netu a můžu říct, že bych ty lidi, co mi volají zejména v neděli v 8 večer nejraději ušrtila. Je to jejich práce, já jim ji teda nezávidím, protože já jsem na ně hnusná a říkám jim, kam s tím mají jít. Je to jako nevyžádaný spam a není možné se toho zbavit.