Jdi na obsah Jdi na menu
 

Dost dobře nechápu toto stanovisko:

"Představte si, že vy, jako soukromník, budete tisícovkou měsíčně dotovat soukromé vykecávání zaměstnance. Představte si, že jich takových budete mít víc...?? Spočítejte si nejen platbu telefonu ale i mzdu za prokecaný čas.
Podle původního znění dotazu jsem si říkal - sakra, to je ale poctivá paní. Jednou zavolá a už ji trápí
svědomí:-)"  1234, 20.11.2007 14:13 z adresy 194.212.232.xxx

Tvrdím, že tohle, a spoustu dalšího,  píše Radka (1234) ze svého pracoviště v jistém státním úřadu. Jako úřednice placená z našich daní se soukromě vykecává v pracovní době v diskuzích za použití státního pracovního vybavení. Nechala bych to bez poznámky, ale zarazilo mě to její odsouzení pracovníků, kteří totéž dělají u soukromníka.  Tak u soukromníka je to zavrženíhodné a tazatelku by mělo trápit svědomí, ale když se jedná o stát (= nás všechny), je to v pořádku? Vás svědomí netrápí, Radko, vy nejste poctivá?

P.S.:  Jedna dobrá zpráva, nevím, jestli jste si někdo všiml: 1234 se už naučila psát velká písmena :-)).


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ať to bylo, jak to bylo...

(bdm, 21. 11. 2007 14:03)

... paní z toho nespí, tak by to měla vyřešit. Pokud se má trochu ráda, tak by se měla snažit o vlastní dobrý spánek :-))). Zase jedna zavřená obálka na poště :-))).

Přesně tak...

(Jana F., 21. 11. 2007 13:28)

Každý si v práci zatelefonuje, podívá se na internet. Vždyť jsme lidi. Jen se to nesmí přehánět. Moralizování si může dovolit ten, kdo to opravdu nedělá. Vrchol hlouposti je, když moralizuje a je zřejmé, že sám v tuhle chvíli píše z práce :-))).
Ta tazatelka to asi přehnala a měla by se přiznat, ale tak mě napadlo, co když volala na nějaké sexy linky, to by se šéfovi opravdu trapně vysvětlovalo :-)).

Je to jednoduché

(Zuzik, 21. 11. 2007 8:48)

Ať si každý nejdřív zamete před svým vlastním prahem :-)