Jdi na obsah Jdi na menu
 

Gravere, prosím, tohle nám nedělejte .... Přece byste nás neopustil? Myslím moderování BC, ale i vaše skvělé stránky...

Člověk se vrátí z dovolené, těší se na staré známé, dychtivě otvírám PC a hned takový šok....

Vaši narážku na debatu s věřícími opravdu nechápu. No tak máte s některými lidmi na něco odlišný názor, no a co? Možná máte na mysli nějakou jinou debatu, protože tady určitě nikdo své názory neprosazoval nijak nevhodně, a už vůbec ne agresivně.

Prozatím se mi nedostává slov, jdu se vybrečet, na opíjení je ještě brzy...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Oživení :-))?

(Jana F., 27. 6. 2007 13:32)

Obávám se, že v tomto období se v našich oblíbených fórech nebude dít nic, protože konec června a začátek července to je pro účetní doba dovolených, konečně :-). I když jak jsem si všimla minimálně dvě osoby, z toho jedna jsem já, mají už dovolenou za sebou, tak uvidíme :-)).

Jasně :-)

(bdm, 26. 6. 2007 17:17)

Jo, Zuzi, máte pravdu - chtělo to tu trošku zase oživit :-))))

Přibližování

(Zuzik, 26. 6. 2007 17:08)

Gravere ,
každý občas potřebujeme od všeho vypadnout a zredukovat své činnosti. Je mi jasné, že nás tak úplně neopustíte, jen si prostě chcete dáchnout a semtam se z dáchání vynořit s nějakým šťournutím :-) Jdu dáchat taky. A budu si přitom představovat jak dácháte Vy všichni ostatní.
Live přibližování s Vámi v Brně je pro mně tedy opravdové sci-fi ( berte to jako díky za pozvání );-)

Holky,
končím histérii ! Na toho gravera si musíme dát majzla. Tak se mi zdá, že si z nás dělá prču a dobře se u toho baví, on je fikaný :-)))

:-)))))

(bdm, 26. 6. 2007 13:21)

Jani, jenže Graverova logika vedle té mé určitě ani neležela :-))) Je to na něm, aby přiblížil tu svou relaxaci - jenže on nemá čas přibližovat :-)

re: Relax

(Jana F., 26. 6. 2007 13:14)

Dobrá odpověď, Blanko :-))). Pak by ta graverova logika vypadala takto: nemohu se věnovat BC, protože musím relaxovat a mojí relaxací je BC :-)). Ale graver asi myslel jiný druh relaxace :-).

Relax :-)

(bdm, 26. 6. 2007 11:08)

Já tedy mnoha způsoby :-)) Jedním z nich asi bude BC :-)))))

relaxace

(Jana F., 26. 6. 2007 8:14)

Nevím, proč mě to v této souvislosti napadlo :-)), ale graver napsal: "nedaří se mi relaxovat". Zajímalo by mě (ale vážně), jak relaxujete?

:-))))))))

(bdm, 25. 6. 2007 19:36)

Milý Gravere, pokud tohle je pozvání do Brna, tak děkujeme :-)))) A myslíte, že live by to bylo plodné? :-))))))))

konec hysterie, děvčata

(graver, 25. 6. 2007 19:10)

Nechápu, proč pořád spojujete nějakou diskusi tady s mým nedostatkem času, proč bych měl mít depku nebo proč by vám měl vadit zrovna můj názor na plodnost čehokoliv. Přece si zcela vážně nemyslíte, že bych např. přestal udržovat své stránky nebo přestal moderovat BC jen proto, že mě někdo nasere tady (což se nestalo)? Jestli vám to nějak vypadlo z té formulace na mém webu, tak tímto vydávám dementi (předělávat to nebudu :-))
Jsem unavený, mám málo volného času a nedaří se mi relaxovat. Takže musím zvednout rusutur od komplu a vyřešit pár věcí.
Když najdete cestu do Brna, můžeme si o tom popovídat live...

>respektuji jeho rozhodnutí vzdát se některých netových aktivit
Jestli myslíte zrovna to moderování BC, tak opatrně - občas tam třeba kouknu a pak nehodní poznají, co je arogance moči v mém podání :-))

čas?

(Jana F., 25. 6. 2007 19:02)

Tak mě tedy jako moderátor by graver nesmírně chyběl. I když mazal i mě, takže nějakou protekci za tím nehledejte. Byla to pro mě životní jistota, skvělý pocit a důvěra, že vše je dobré, a obávám se, že se diskuze na BC ne sice vrátí do starých kolejí, (ještě máme Evičku, doufejme...), ale přece jen se vychýlí ve prospěch blbější poloviny lidstva...

Uznávám, že moderování za stávající situace musí být pracné. Ale my ostatní dost dobře nemůžeme na pana Hakena naléhat, aby něco změnil. Moderátoři k němu mají určitě blíž.

Pořád doufám, že graver jen moc oslavoval...

Smysl debat

(Zuzik, 25. 6. 2007 18:42)

Co na to říct ? Graver se jistě rozhodne tak, jak on uzná za vhodné. Je to jeho čas a jeho věc, jak s ním naloží. Pokud se mu nezdají naše debaty dost plodné nebo smysluplné, pak má svobodnou volbu se jich neúčastnit a tak to také dělá.
Musím říct za sebe, že mi nevadí, ba naopak respektuji jeho rozhodnutí vzdát se některých netových aktivit.
Stejně jako "Boženku" mně však mrzí, že se mu naše diskuze zdají neplodné ... také mně zarazilo, jakým způsobem toto použil na svých stránkách, mohl to napsat sem, pokud se to týká těchto stránek. Ale možná má jen depku, blbé období - i muži mají své dny :-)
Pro mně mají diskuze vždy určité kouzlo a zatím mně aspoň dotlačily k tomu, abych si nastudovala nebo přečetla něco, k čemu bych se jinak nedostala. Třeba naše poslední debata o mimozemšťanech mně po hodně dlouhé době vrátila k četbě sci-fi a je to super. A i když tlacháme kolikrát strašné pitominky, tak se aspoň necítím sama a je mi mezi Vámi fajn, i když Vás osobně vůbec neznám. A možná právě v tom je to kouzlo.

lidi, neblbněte...

(graver, 25. 6. 2007 18:37)

Nic vám neuniklo. Nemám čas, nestíhám, musím řešit jiné problémy, takže budu v nejbližší době asi dost zásadně redukovat své internetové aktivity (mezi nimi bohužel asi i své stránky a moderování BC - to je jen to, o čem víte, jinak je toho víc). Zmínka o náboženských diskusích s tím nijak nesouvisí (ať už jste si to přebrali(y) jakkoliv...

???

(bdm, 25. 6. 2007 17:27)

Koukám, že mi asi něco uniklo :-( Proklikala jsem se, Jani, tím Vaším odkazem a chytrá z toho nejsem. Samo, pokud Graver nebude chtít říct, co se děje, tak ho lámat nikdo nemůže. Co mě ale vážně zamrzelo je to, že ty debaty nazval "neplodnými diskuzemi, které nikomu nic nepřinesou". Copak všechno musí mít nějaký smysl? Věci se nemohou dělat jen tak? No,.....co člověk to názor :-)