Jdi na obsah Jdi na menu
 

@Teův virtuální monitoring nepravostí

31. 8. 2008

Konečně je zaplněna mezera ve virtuálním světě!

Mysleli jste si, že si na svůj blog či web můžete psát, co chcete? Jako že je tahlencta svoboda slova a vy si budete bez obav a bez zábran vyhlašovat svoje názory? Tak na to hodně rychle zapomeňte, protože byste mohli ošklivě narazit.

Vše, co napíšete, bude podrobeno neúprosnému prozkoumání, zda to neodporuje nějakým zákonům a předpisům. S tím by člověk ještě počítal. Ale pozor, vy se nesmíte dotknout svými názory ani žádné skupiny obyvatel, či jednotlivců. Homosexuálů, plešatých, inženýrů, věřících, nevěřících, childfree, matek, potratů, antikoncepce, paniců, prostitutek atd. Povoleny jsou blondýnky a sociální demokraté. (Přesný seznam toho, co je a co není povolené, zatím zřejmě vypracován není.)

Za účelem odhalení těchto nepravostí budou vaše stránky monitorovány službou @Teo & spol. a budete vystaveni na pranýř na www.chucpe.bloguje.cz.  Tam si do vás bude moci každý beztrestně kopnout, plivnout a podobně, podle libosti a nátury.

P.S.: Neutěšujte se tím, že uniknete pozornosti, protože jsou vaše stránky blbé a nikdo by se jimi neprokousal. @Teo prostudoval dokonce i takovou slátaninu, jakou je http://henryklahola.nazory.cz/

Pár citací:

součástí soudu by pak byl i psychiatrický posudek (122 Kamio - takže diagnózy se můžou psát na netu? A co lékařské tajemství?)

K tvrzení, že je magor et magor, v důkazní nouzi rozhodně nebudu.(124 @Teo - dtto...)

Lahola se chlubí čtyřmi akademickými tituly, které získal na Karlově univerzitě a především URÁŽÍ lidi, kteří mají jeden nebo dokonce žádný titul. Jeho INVEKTIVY přinutily skupinu studentů, aby v centru Prahy připravili happenning (130 @Teo - citace ze zpráv - přinutily je, chudáky, jó :-))?

Mě vadí jeho vyjadřování o homosexuálech (mimochodem podle mě splňující podstatu trestného činu), antikoncepci a potratech, to, že se velmi velmi hanlivě vyjadřuje o již zemřelých (tam by se taky něco minimálně na přestupek našlo) no prostě je toho o hodně víc než jen jeho pohrdání "nevzdělanci". (137 Radka - BTW máte tam hrubky, milostivá, to vám na finančáku trpí?)

neví co je to shoda podmětu s přísudkem, nezná vyjmenovaná slova a vůbec základy českého pravopisu. (139 Radka - jo, to je ta pravá na kontrolu :-))

Je to zlý retardovaný pako, který by mělo být izolovaný minimálně od netu, aby ty bludy nešířil. (139 Radka - tak to je mimořádná síla...)

Ramesse si dal práci [34] a poslal mi řadu odkazů na jeho web, kde je Mistr v kolizi se zákonem. (140 @Teo - to jen jak je parta sehraná a podřízení snaživě pracují)

No pokud do té žaloby ten hňup půjde (i když pochybuju, sám nedokáže žalobu ani zformulovat a nevěřím, že by našel ochotného právníka), doporučuji zajít do Babic do hospody, polohlasem říct - Hlahola mě žaluje - a hned bude dost lidí, kteří ti ochotně pomůžou:-))) (141 Radka - jo, zmlaťte ho i fyzicky, virtuálně je to málo...A není tohle vlastně navádění k trestnému činu?)

Starší komentáře zde

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

graver, 01. 10. 2008 20:01

(bdm, 1. 10. 2008 21:22)

:-))))) Ještě ne :-)))))

pozoruhodný...

(graver, 1. 10. 2008 20:01)

...leč ne můj. Snad je jasné, co jsem chtěl napsat.
"Nevadí, že píšeš nesmysly, na to jsem u tebe už zvyklá"
Už?

graver, 01. 10. 2008 19:22

(bdm, 1. 10. 2008 19:54)

Pane jo, pozoruhodný význam slova NESMYSL. Koukám, že co člověk, to slovník :-)))

nesmysly...

(graver, 1. 10. 2008 19:22)

...= to, s čím ostatní nesouhlasí. Jo, tak takových píšu opravdu hodně...

re: welcome back :-))

(Jessie, 1. 10. 2008 13:00)

Úplně jsi mě dojal :-). Nevadí, že píšeš nesmysly, na to jsem u tebe už zvyklá :-)). Já jsem přece pořád jen sama za sebe, pokud přijmu něčí názor, tak si ho svobodně vyberu mezi spoustou jiných názorů a vybírám si ho sama za sebe.
Jak to myslíš s obhajobou tykání nechápu, to je na mě moc učené...

welcome back :-))

(graver, 1. 10. 2008 10:45)

"Tady přece nejde o nějaké přidávání se k někomu"
Jde, ve tvém případě vždycky. Ty prostě musíš někam/k někomu patřit, sama za sebe neumíš.
"Nebo podle tebe je v pořádku tykat někomu, kdo si to nepřeje?"
Jasně že je - tykat, označovat za finální produkt animálního metabolismu, sypat lidi do jednoho pytle na základě vlastní zcestné interpretace jejich názorů... To všechno je přece úplně v pořádku. Už chápeš, proč je ti vyčítáno, že se k někomu přidáváš? Ty totiž nedokážeš měřit stejným metrem - to tvoje "padni komu padni" je jen zbožné přání.
"jsem vůl, že vůbec něco hodnotím, udělala bych líp, kdybych byla zticha"
No, tak aby to nevypadalo, že s tebou pořád nesouhlasím... :-))

btw: fakt jsem rád, že jsi zase s námi :-))))))

(Zuzik, 13. 09. 2008 15:02)

(Jessie, 30. 9. 2008 23:13)

Tady přece nejde o nějaké přidávání se k někomu, proboha... Píšu prostě svůj názor, padni komu padni. Nebo podle tebe je v pořádku (například) tykat někomu, kdo si to nepřeje?
Ale jinak máš pravdu, Zuziku, jsem vůl, že vůbec něco hodnotím, udělala bych líp, kdybych byla zticha :-).

@Teo

(Zuzik, 14. 9. 2008 19:06)

Jj, ježí se mi vlasy na hlavě, i když jsi tenhle problém nazval asi správně "kriminalita naruby", brrr to je ale fuj :-) S takovým praním peněz jsem se v praxi nesetkala, páč asi dělám jen malé ryby :-) Já se spíš setkávám s požadavkem na již zmiňované úvěrové zdroje ( zrovna tu "kriminálně naruby" mastím výkazy za alikvotní část roku pro leasingovku, dle mého zcela nepochopitelně, páč i kdybych uvedla pravdu, tak zítra už to bude stejně zase úplně jinak), nesmyslné prokazování finanční způsobilosti nebo získání ISO... ano, je to podvod a je to boj, hezký večer ;-)

Zuzik 130908 15:00

(@Teo, 14. 9. 2008 16:01)

No vidíš, tos´narazila na něco, co jsem po úvaze raději ani nezmiňoval. Silná motivace firem k deklarování vysoké "bonity" a "ratingu" vede k neuplatňování všech nákladů, protože dynamika zisku je podstatná informace nejen z hlediska efektivního získávání úvěrových zdrojů, ale i pro postavení akciovek na Burze. Někdy dochází dokonce ke "kriminalitě naruby", čili vykazování vyšších zisků, než byly vyprodukovány. V našich podmínkách spíše při praní špinavých peněz.

a na závěr

(Zuzik, 13. 9. 2008 15:08)

jsem opravdu ráda, že se pravda nakonec ukázala a já konečně vím, kdo je chlap a kdo baba :-)

@Teo

(Zuzik, 13. 9. 2008 15:05)

ty víš, o čem mluvíš... i přes svůj mírný odpor k tvé nafoukanosti ti dávám za pravdu :-)

Janě

(Zuzik, 13. 9. 2008 15:02)

Tak nějak mi uniklo, proč jsi se tak obula do gravera... vždyť se choval slušně a já na jeho místě bych teda byla hodně sprostá, ale s tebou prostě jeden neví, ke komu se zrovna přidáš, co ? :-))))

No to mě.... !

(Zuzik, 13. 9. 2008 15:00)

Máte jediné štěstí, že jsem tu nebyla! To je teda maglajs :-)
No Tarasi... jsi zaslepen nějakou modrou záští a modrá je tak hezká barva... až budeš příště plivat na podnikatele a "nízkou" výši jeho odvodů státu, tak věz, že on dává zaměstnanci práci, platí mu dovču, ochranné oděvy a kurňa kurňa 35% z HM odvádí státu na SP a ZP( hlavně mě nikdo nenapadněte, že jsem něco uvedla špatně, je to jen nahrubo pro laika).... a když už jsem u toho, nakonec ten zaměstnanec je na tom líp než podnikatel když marodí a to zcela pomíjím jeho vym.základ pro výpočet důchodu !!! Nejsem si jistá, že je podnikatelům v tomhle byroktatickém bordelu co závidět. A jestli jim zákon umožňuje optimalizovat směrem dolů, tak proč by toho neměli využít... stejně to ale není úplně pravda, dnes už je to postaveno někde jinde, malý řemeslník ošidí, větší podnikatel myslí na to, že potřebuje kontokorent nebo úvěr ;-)

ja bych se Ti

(ratka, 11. 9. 2008 19:18)

aTeo libila na prvni pohled :o)) Hned bys mi nabidl misto spolecnice otevrel svoje konto :o)

Hehe,

(@Teo, 11. 9. 2008 17:56)

u Kyklopa narazíš na hromady myšlenek, které jsi dosud neslyšela: http://www.kyklop.bloguje.cz/707108-zivotopis.php

Pokud jde o testy a pohovory, je to jinak. Už jsem si vypracoval metody, jak vyloučit z hodnocení trému a jak "odpružit" obavy z výsledku. V několika případech jsem byl tak zákeřný, že jsem se nechal naoko "najmout" jako zaměstnanec. Okamžitě poznám, jestli podnikové "tamtamy" zafungovaly nebo ne. Ale už to nedělám, není důvod. ;)

...

(Jessie, 11. 9. 2008 17:09)

"chaos ve vyjadřování chaos v myšlenkách" - no, uvidíme. Narazila jsem u toho pána (je mi to fakt blbé takhle o něm psát...) na pár myšlenek, které jsem do té doby nikde neslyšela a dost mě vzaly.

"Stačí mi méně než 10 minut, abych věděl, co proti mě sedí." - to nemůžeš s jistotou vědět. Já bych se na pohovoru s nějakým takovým studeným čumákem tak klepala, že bych byla ještě pitomnější, než je u mně obvyklé :-)).

Jde o něco jiného...

(@Teo, 11. 9. 2008 16:47)

ale to je problém jednoho každého, jak si TO vyhodnotí. Pro mě znamená chaos ve vyjadřování chaos v myšlenkách. To máš jako s těmi účetními. Stačí mi méně než 10 minut, abych věděl, co proti mě sedí. A chaotici k účetnictví nepatří, že? Právě tak, jako zmatení blábolové nemohou být světlonoši a šiřiteli pozoruhodných myšlenek. Jenom zvyšují "entropii" systému, namísto aby se snažili o jeho uspořádanost.

...

(Jessie, 11. 9. 2008 16:26)

Jde o to, jestli nesrozumitelné vyjadřování znamená, že nestojí za námahu se pokusit porozumět. Jestli odepsat (sama pro sebe a k vlastní škodě) člověka, který se neumí vyžvejknout.

Zase překrucuješ...

(@Teo, 11. 9. 2008 15:14)

a meleš furt dokola ty svý "evrgrýny". Řeč je DOROZUMÍVACÍ prostředek, ne MLŽÍCÍ. Když se někdo neumí vymáčknout srozumitelně, může na někoho působit jako oduševnělec a neomezenec (opak omezence). Hele, já třeba NEROZUMÍM umcacá. A proto nejezdím na Kmochův Kolín sledovat, jak tam kmocháčci onanují. Je to jasné? Aha... tak nic.

No...víš,

(Jessie, 11. 9. 2008 13:31)

nedělá mi žádné problémy obdivovat lidi, kteří mnou pohrdají. A radila bych ti (troufale a drze :-)), aby ses řídil tím, co mi kdosi radil při hodnocení abstraktních obrazů: neříkej "nelíbí se mi" (ta mazanice :-), ale "nerozumím".


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

následující »