Jdi na obsah Jdi na menu
 

Včera jsme se pokoušely léčit gravera na dálku a to mě přivedlo k hledání nějakých informací na internetu.

Narazila jsem na stránky Ivana Gellnera a zajímalo by mě, co si o tom myslíte.

Kdo to nechce číst, tak stručně v mém podání: za cca necelých 5000,- Kč za rok přijme pacienta do své databáze, založené na principu vodovodního potrubí, kterým rozesílá NĚCO. Nechce znát jméno, nemoc, nic o pacientovi, přijímá ho na základě žádosti v podstatě kohokoliv. Tím, co  pošle, se v nemocném aktivují jeho vlastní síly k uzdravování.

Články na stránkách jsou psané docela podle mého gusta, jednoduché, pochopitelné, zajímavé, s lecčím bych souhlasila.

Co mě zarazilo je, že pan léčitel nejprve popisoval, jak na něj přišly tyhle léčitelské schopnosti, že z toho měl málem smrt, a pak najednou na jiném místě píše, že stejným léčitelstvím se zabývá i jeho syn a dcera jim vyřizuje korespondenci. Takže dobrý rodinný džob?

A pak to "objednávání" nemocných prostřednictvím někoho jiného - každý máme někoho, za jehož uzdravení bychom dali cokoliv. Takže si člověk řekne - proč to nezkusit...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re : stránky Gellnera

(Zuzik, 9. 8. 2007 14:14)

... a léčí dál a dál... dokud má nebožtík předplaceno a přestane, až mu nikdo nezaplatí zálohovou faktůru :-)))))))
Proč ne ? Nám taky nebožtíci do kontejneru na hřbitově nosí , co už nepotřebují-sedačky,pneumatiky, koberce, PETky....

re: ???

(graver, 9. 8. 2007 6:58)

Jo, pravda, byl to Písařík z Básníků - předtím tuším jezdil se sanitkou.

stránky Gellnera

(Jitka_D, 8. 8. 2007 23:48)

ještě napíše, že nepozná ani, když ten člověk zemře... povzbuzující:)))

Hrál

(Zuzik, 8. 8. 2007 19:28)

a točil s virgulí a říkal Štěpánkovi, že má řídký sperma...

???

(bdm, 8. 8. 2007 19:17)

A nehrál on nějakého takového léčitele i v Básnících? :-)))

dobíjení chlastem...

(graver, 8. 8. 2007 19:05)

viz klasická Zedníčkova scéna tuším ze seriálu Sanitka - noli tangere circulos meos...

Dobíjení :-)

(bdm, 8. 8. 2007 18:33)

Graver mi teď něco připomněl - víte, jak dobíjel ten "náš" léčitel energii? Panákama. Takže už v poledne byl namol a tvrdil, že jinak se nedobije k dalšímu léčení. Každý si svůj důvod k pití najde :-))))

Umí číst geneticky záznam

(graver, 8. 8. 2007 18:29)

...který je mimo fyzično
Tak se ožrat - za bílýho dne...

Asi ano

(Zuzik, 8. 8. 2007 18:20)

Asi máte pravdu v tom, že když je člověku blbě, tak zkusí všechno i to, co se mu zdálo dřív ujeté. Bohužel si na tom někdo bez morálního kreditu dokáže postavit živnost....

Pane jo :-)))

(bdm, 8. 8. 2007 18:17)

Nahlídla jsem a začala jsem a skončila u ukázky z knížky, kde je něco o genetice. Umí číst komplet geneticky záznam, který je mimo fyzično. Ještě že přiznává, že u něho genetický záznam je něco jiného než genetický záznam :-)))) Ale nechápu, proč do toho vůbec plete genetiku.

Já jednoho léčitele poznala ze zákulisí a bylo to jen o penězích. Zvládl i 30 kousků za den :-))). O léčení na dálku si taky myslím svoje - jedna mně blízká osoba dala na šamanku, aby se nezúčastňovala některých "akcí" (že ještě není ten správný čas), až bylo pozdě a rozhodl někdo jiný a samozřejmě v neprospěch. Ale hlavní je, že jsou i lidi, kteří dokáži povzbudit a úplně nezjištně :-))

byznys jako cokoliv jiného...

(graver, 8. 8. 2007 18:08)

Představte si, kolik to hodí třeba takovému Bendovi :-)
A to zkušební období je dobrý trik - jsou lidi, kterým když nepomůžete, tak si stejně vsugerují, že jo. A když něčemu hodně věříte, zmobilizujete skryté rezervy a tělo si (aspoň někdy a částečně) pomůže samo. Takže borec zase tak nekecá - on netvrdí, že je léčí, ale že jim pošle něco, co jim nahodí motor.
A pak jsou chronicky nebo vážně nemocní - těm už je o jedno. Když to nepomůže, tak co - prachy si neužijou... Když je vám opravdu zle, zkoušíte cokoliv, i když tušíte, že je to blbost.

re: Hihihihihi

(Jana F., 8. 8. 2007 17:35)

Máš pravdu, v prvním okamžiku si taky řeknu, jak jsou lidi blbí.
V druhém okamžiku, že bych takový kšeft taky mohla zkusit. Nikomu neublíží a naopak opravdu může pomoct. Nejlepší je kolikrát nedělat nic a spolehnout se na přírodu. Jen velmi otrlý člověk může přežít ty útoky dnešní medicíny na lidský organismus.
Ale ve třetím okamžiku pomyslím na blízkého člověka, který je vážně nemocný a já bych mu ráda pomohla a říkám si - co kdyby...

Hihihihihi

(Zuzik, 8. 8. 2007 16:55)

Bezva stránky a bezva kšeft. Na co ti lidi nepřijdou :-) Zajímalo by mně jaký má obrat, prostěš jak jsou lidi blbí...Ale kdo ví ? Třeba kdyby si graver dva dny po sobě mezi 19-20 hodinou uvařil v holé vodě 100 g hovězího masa a snědl, pak by ho to nachlazení v ranném stádiu přešlo :-)
Nejlepší je ten lék na bolavá záda : krajíc chleba posypat paprikou a pak přiložit tou NEPOSYPANOU stranou na bolavé místo. To nemá chybu ! To je lepší než Juřina :-)))
Co mně ovšem zaujalo je jeho náhled na dva vesmíry. Jen si myslím, že to má z nějakého studia filozofie a ne ze své hlavy.