Jdi na obsah Jdi na menu
 

>Gravere, jelikož tazatelé píší, předpokládám, že umí i číst. Proto jim dávám zdroj informací. Na vyhledávání informací slouží např. mapa stránek uvedených www. Pavel
V tom máte jistě pravdu a já to nezpochybňuji - jen jsem si dovolil vyslovit názor, že taková forma odkazu jako univerzální odpověď na jakýkoliv dotaz ohledně SVJ není to pravé. graver
>
>Ale kopírovat sem přímo linky, které bych já vyhledával, stejně jako to může vyhledat tazatel, na to nemám kapacitu. Pavel
Chápu vás, ale zkuste pro tento účel dedikovat kapacitu, kterou věnujete polemice. graver
>
>Ale protože jste zdvořile požádal, pro Vás to udělám. Pavel
Neděláte to pro mě, ale pro toho, kdo se ptal. graver

>Na ty stránky jen hodně přispívám, nic z toho nemám. Pavel
I kdybyste měl, nic mi do toho není - o tom jsem nepsal. graver

>Pokud Vám vadí můj způsob psaní, nemusíte to číst a nebo mne můžete jako admin bloknout. Přežiju to. Pavel
To, co jsem napsal, jsem napsal jako graver, ne jako admin, tzn. pokud nesouhlasíte, prostě mě ignorujte. K blokování nemám žádný důvod - zrovna vy jste tu velmi užitečný. Nechápu, co vás vedlo k takto hysterické reakci - doposud jste se tu choval docela normálně. graver
>
>V Bibli se píše, že je lepší naučit člověk chytat ryby než mu je dát k jídlu Pavel
Ano, i já nabádám tazatele, aby se obtěžovali s hledáním dřív, než se zeptají, ale tohle je přece jen mírně odlišné. Nicméně, pokud chcete ostatní vychovávat, je to vaše věc.
Tím to končí. graver
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

No jóo

(Zuzik, 6. 10. 2007 11:45)

Podhledy, to by Vám šlo !

" Myslíte, že by pomohlo, kdybych přiznala, že jsem ženská?"
Myslím, že ne, Time :-)))aspoň v tomhle případě už ne, už to šlo.
Konečně někdo přiznal svou pravou identitu, gratuluji k Vaší odvaze!
Teď ještě aby se přiznali i další hermafroditi :-)))

Nejste trochu domýšlivý?

(graver, 6. 10. 2007 11:16)

Ne, jsem hodně domýšlivý.
>Já si myslím, že takovou reakci by měl Pavel i na jiného muže
Myslíte tedy, že by pomohlo, kdybych přiznala, že jsem ženská?
>o nic nejde... jak komu a jak kdy
Jo, všiml jsem si...
>Já to beru s humorem a Vy, doufám s nadhledem
Spíš s podhledem...

Nadhled a humor ?

(Zuzik, 6. 10. 2007 10:52)

"..většinou ztratí lidi na BC, když jde o mě."
Nejste trochu domýšlivý, Gravere ?
Já si myslím, že takovou reakci by měl Pavel i na jiného muže. Něco jako souboj titánů :-)))

Jo, máte pravdu, o nic nejde... jak komu a jak kdy. Nedej bože, aby se pak na BC srazili dva muži, když mají zrovna oba své dny :-)))

Já to beru s humorem a Vy, doufám s nadhledem :-)))

shoutboard

(graver, 5. 10. 2007 22:30)

je tam

re: nadhled a humor...

(Jana F., 5. 10. 2007 21:43)

Ale, ale, gravere, to si nemyslím, že Pavel reagoval na vás, to už je zase vaše představa :-)).

Mimochodem, nešla by na vašich stránkách zřídit návštěvní kniha nebo tak něco? Psát vám na mail je přece jen něco jiného, než napsat nějakou nezávaznou poznámku tam.

nadhled a humor...

(graver, 5. 10. 2007 21:26)

... většinou ztratí lidi na BC, když jde o mě. Pavel není výjimka - nereagoval, na to, co jsem napsal, ale na fakt, že jsem to napsal já. To je jeho problém, ne můj. Každému něco nebo někdo nesedí a každý se s tím vyrovnává po svém. Vždyť o nic nejde...

je to těžké...

(Jana F., 5. 10. 2007 21:12)

Mě docela štve, když mě nějaký odkaz ve vyhledávači nebo, jak je vidět, i někým předhozený, zavede na stránky, kde musím hledat co potřebuji jak jehlu v kupce sena. To si to můžu rovnou vyhledávat sama. Takže jste měl dvě možnosti, gravere, mlčet a mít klid, nebo svůj názor vyjádřit. Měl jste pravdu a Pavel mohl projevit trochu víc nadhledu a humoru, jindy ho má na rozdávání. Že by ty dny :-))?

linky na BC...

(graver, 5. 10. 2007 20:58)

... nejdou vkládat jako aktivní, bohužel. Není jiná možnost, než to tam napastovat celé (i kdyby to bylo sebedelší) - bez ohledu na to, jestli to někomu připadá jako blbost.
btw: opravdu není problém doporučit někomu, aby hledal, ale tohle je a bit different (jen můj názor). Výroky o "důrazném požádání" nějak nepobírám - věděl jsem, že Pavel nedělá nic špatného, tak jsem ho velmi zdvořile poprosil a jako velmi zdvořilou prosbu jsem to taky myslel. Je mi jedno, jak si to kdo přebral - názory webových avatarů na mou osobu mě už dávno nezajímají.
Pokud jde o Pavlovu reakci - i muži mají své dny. Chce to dát si panáka a bude to zase ok. A když ne, tak chuj s tým...

:-)))))))))))))

(Zuzik, 5. 10. 2007 19:36)

To není o leknutí, i když lekavá jsem k velké radosti zbytku mé rodiny, když na mně schválně jukají ze všech temných zákoutí.
Je to pocit, který nevím, jak nazvat. Spíš je to směsice pocitů : obavy z reakce na odpověď, studu za pokárání, podlomená sebedůvěra, ješitná uraženost, pocit omezení projevu, ztráta odvahy ...a v neposlední řadě velký respekt z bojovníka Gravera, všemi uznávané autority, nezlomného muže, který si umí velmi tvrdě stát za svým a krucikrucikruci! nenechá se udolat a nenechá!

Zuziku :-))

(Jana F., 5. 10. 2007 19:20)

Píšeš: "Musím zodpovědně říct, že kdyby mně Graver tak důrazně poprosil, jak to udělal Pavlovi, tak jsem pokakaná ještě dnes a na BC nevlezu ani za měsíc." Prosím tě, vyprávěj nám ještě chvíli o tom, jak ty se někoho lekneš :-))).

Asertivita

(Zuzik, 5. 10. 2007 18:49)

Nu, oba pánové jsou skvělí a nebojí se jít do toho.

Tuhle debatu jsem si přečetla celou a upřímně musím říct, že jsem se zhrozila ! Já nerada dávám v odpovědích odkazy na www stránky a dávat něco na link neumím vůbec, vypisovat přesné znění adresy je tedy nebetyčná blbost a proto se mi stává, že když si chci ušetřit odpověď, tak napíšu, najdete to na stránkách min.financí. je to většinou tak, že v jednom týdnu se sejde tucet stejných či obdobných otázek a mně je zase trochu líto těch lidiček, když postopadesáté všichni ztratí chuť odpovídat na jedno a to samé dokola, tak jim tam aspoň plácnu nějaký údaj, ať se snaží. Vždyť spousta odpovědí zněla I : hledejte v historii tohoto fóra a to nikomu nevadilo.
Musím zodpovědně říct, že kdyby mně Graver tak důrazně poprosil, jak to udělal Pavlovi, tak jsem pokakaná ještě dnes a na BC nevlezu ani za měsíc. Já osobně taky předpokládám, že lidi nejsou tupouni a dokáží si na odkazovaných stránkách najít dostupné informace. Když to dokážu já, virtuální a počítačový ignorant, tak to snad dokáží i druzí. Nehledě k tomu, že když to nenajdou, tak se snad můžou znovu dotázat, ne?
Mně taky rozčilují strohé odpovědi. Ale nemůžu si pomoct, jsem nakloněna Pavlovi.