Jdi na obsah Jdi na menu
 

Autoři webu oasa žádali prostřednictvím administrátora estránek, abych zrušila na těchto svých stránkách všechny příspěvky a komentáře k nim, kde se jen vyskytuje jméno Vladimír 2, V2, 1, a 1234. Za odměnu by snad jejich stránky nemusely být tak sprosté :-))). S díky jsem tuto velkorysou nabídku odmítla:
***
Děkuji za vaši snahu, ale tento návrh je pro mě bohužel nepřijatelný.
 
Moje stránky navazují na diskuzi na Business.center a Sagit, snažím se slušným a korektním způsobem vyjadřovat se k tomu, co by už tato diskuzní fóra neúměrně zatěžovalo. S panem Vladimírem 2 a nickem "1234" vedeme řadu sporů o odborných problémech, které bohužel především z jejich strany ústí do napadání, vulgarit a osobních invektiv. V důsledku toho má pan Vladimír 2 zakázanou účast v diskuzi na BC. 
 
Kdybych přistoupila na vymazání zmíněných příspěvků, zmizelo by z mých stránek hodně myslím zajímavých problémů z oblasti daní a účetnictví, které jsem se snažila řešit. Jsem ochotná smazat některé opravdu osobní, nevěcné a pro ně urážlivé příspěvky, pokud na některé poukáží. Sama o žádných nevím.
 
Vážím si vaší snahy situaci vyřešit, ale za takovou cenu, kterou 1234 a Vladimír 2 navrhují rozhodně ne. Hodlám je nadále na svých stránkách kritizovat, pokud k tomu bude důvod, a to samé ať klidně dělají i oni vůči mě. Ale uvítala bych, kdyby ten svůj kanál alespoň trochu vyčistili a neuchylovali se k tomu, označovat mě věřejně za blbce (už v názvu stránek :-)), který dostal živnostenský list omylem, a nepsali takové perly jako že mám deratizovat manžela a podobně.
 
Je mi moc líto, že vás zatahujeme do našich sporů a omlouvám se za nepříjemnosti, které vám působíme.
**** 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

re: Nevhodné vyjádření

(Jana F., 16. 5. 2007 16:07)

Ale já vás naprosto chápu, gravere, souhlasím s vámi a jen jsem se chtěla omluvit za svá nevhodná vyjádření. Respektuji vás, vážím si vašich názorů a lepšího moderátora si neumím představit, i když mě občas smáznete :-)).

Ještě bych chtěla dodat, že pokud vy, Eva M. nebo pan Haken dospějete k závěru, že tyto mé stránky poškozují dobré jméno BC, tak je okamžitě uzamknu. To tady veřejně slibuji. Třeba v příští minutě, pokud mi to kdokoli z vás sdělí :-).

re: Nevhodné vyjádření

(graver, 16. 5. 2007 15:55)

Víte, s vámi je ten problém, že vy si záměrně interpretujete věci tak, že je obracíte proti sobě. Nepsal jsem, že se to dotýká mě osobně, ale že do svých sporů nemáte tahat BC. To je pouze má privátní aktivita, nikdo mi k tomu nedal mandát a je mi jasné, že s tím moc nenadělám. Proto to také prezentuji jako prosbu.
Ano, nabádal jsem vás, abyste si své spory řešili jinde, ale opravdu jen mezi sebou. Problémem není existence vašich stránek (to se třeba virtuálně pozabíjejte) ani ta spojitost samotná - snad to chápete.

K tomuhle "Ať se vám to líbí nebo ne, BC není ve vzduchoprázdnu..." jen toto: jak už jsem psal, nelíbí se mi to a nic s tím nenadělám. Nicméně: tomu, co vy a ostatní píšete na svých stránkách, bránit nemůžu a nechci. Ale můžu zabránit tomu, co (resp. jestli vůbec) budete psát na BC. A to budu dělat tak dlouho a tak důsledně, dokud mi správce BC na základě vaší žádosti toto oprávnění neodejme. A pokud to udělá, tak budu přemýšlet, jak naložit s volným časem, který mi administrace BC zabírá.
Víc nemám o čem diskutovat - máte-li s mým jednáním jakýkoliv problém, obraťte se na správce BC.

Nevhodné vyjádření...?

(Jana F., 16. 5. 2007 15:03)

Pokud se vás moje vyjádření dotklo, tak se omlouvám, budu se snažit lépe vážit slova. Poškozovat dobré jméno BC by bylo to poslední, co bych si přála.

Ale zase pochopte, že je to těžké - sám jste nás nabádal, abychom své spory řešili jinde. Jenže ty spory začaly právě na BC, tak se určité spojitosti stejně nevyhneme. Ať se vám to líbí nebo ne, BC není ve vzduchoprázdnu...

Vážení..

(graver, 16. 5. 2007 14:49)

Nehodlám komentovat výše uvedenou interpretaci posledních událostí ani úroveň vaší komunikace, protože mi do toho nic není. Přesto bych rád požádal o zachování jisté ohleduplnosti, pokud jde o spojování vašich sporů s BC. Není zcela korektní tvrdit, že tyto (nebo kterékoliv jiné) stránky navazují na diskusi na BC - budí to dojem, že jde o nějaké pokračování nebo dokonce součást BC. Tak tomu není a (jak doufám) nikdy nebude. Na těchto stránkách jsou (kromě neškodných a občas docela milých osobních záležitostí) řešeny téměř výhradně spory (osobní i profesní), které na BC začaly a nemohly tam pokračovat. O stránkách oasa už nelze říct ani to - ty jsou silně monotematické a já si o ně ani o jejich autora nebudu otírat ruce.
Stejně tak není správné, že má nějaký pan Vladimír 2 zakázanou účast na BC. Zákaz tam má uživatel s nickem "1" v kombinaci s fragmentem IP (je mi jedno, jestli je to stejná osoba). Zákaz nemá konkrétní člověk, ale subjekt s určitým chováním. Jasně a opakovaně jsem deklaroval, že pokud se zabanovaný uživatel znovu zapojí do diskuse pod jiným nickem a bude dodržovat pravidla, nemá problém. Že to uživatel "1" neudělal je pouze jeho věc a pro mne jasný důkaz, o co mu jde.
Je až neuvěřitelné, jak se ze sporu několika jedinců může stát bezmála fenomén českého internetu...