Jdi na obsah Jdi na menu
 

Nechci se plést do debaty gravera a Zuzíka, tak pár poznámek tady:

.

1. Proč takhle blbneme?

Každý hledá chybu u druhých. Mohla bych si tady psát v tomto duchu cokoli a pěkně to těm druhým natřít, vezmu to proto z druhé strany - moje chyby:

Vyjadřuju se neomaleně, jsem rejpavá a lezu všem na nervy. Jsem dost blbá, nedovtipná a mám vedení až přes Aljašku. Sama si někdy lezu na nervy.

Na těchto stránkách kritizuju RadkuB (1234, xy) a Vladimíra 2 (1) a ostatní, když mě něco zaujme a myslím si, že to za kritiku stojí a že by chybným názorem nebo chybnou odpovědí mohli někomu uškodit. Snažím se objektivně, když to někdy přeženu, tak to smažu hned jak mi to dojde.

Přitom ovšem s RadkouB nehodlám mít nic společného, protože jsem dospěla k závěru, že diskuze mezi námi není možná a je jen ztrátou času. Takže se vyjadřuju o jejích příspěvcích, ale odmítám s ní přitom debatovat, za což mě pochopitelně velmi miluje. 

Vše výše popsané hodlám dělat dál :-).

Ostatní ať si svoje chyby popíší sami, nebo ať si myslí, že jsou andělé bojující se zlem personifikovaným do mé osoby, to je mi jedno :-)

.

2. Způsoby

Každý z nás způsobem, jakým se projevuje, odhaluje, jaký opravdu je.

"Nezapomeň nikdy, co ti kdo řekl v hněvu".

.

3. Zuzik

Zuzik je férová, otevřená a bezprostřední žena s velkým Ž. Bez problémů přizná vlastní chybu, myslí jí to, nehraje si na důležitou, dokáže převést konflikt do legrace. Každému řekne přímo a na rovinu, co má na srdci. Mě taky řekne rovnou, když se jí něco nelíbí. Za to si jí vážím a je mi moc líto, že se stala terčem útoků mého "fanklubu". Chápu, že je z toho znechucená. Nezasloužila si to a omluva by byla na místě.

Málokdo dokáže napsat svůj názor, když hrozí, že se tím někomu znelíbí, a napsat ho navíc pod svým jménem, neanonymně. Lidi se většinou bojí a čekají, že se k nějaké špatnosti vyjádří někdo jiný. Jít s kůží na trh se u nás nenosí.

Ale raději Zuzíku choď jenom tam, kde je světlo a moderátoři, ne do temných nechráněných zákoutí, kde vyskakují různé příšery :-))). A nikde žádný moderátor, aby tě ochránil :-). 

.

4. Nejhorší

Nejhorší mi připadá, že nás všichni slušní lidé, kteří nemají žaludek to všechno pořádně číst, házejí všechny do jednoho pytle.

Taky to tak dělám, když čtu nějakou hádku které se neúčastním....

.

5. Sagit

Diskuze na Sagitu je z naprosté většiny slušná, nekřivděte jí. 

Možná tam taky zavedou moderátory, což bude naše "zásluha" :-). I když zase bez nás by je nepotřebovali :-)))

.

6. Jaro a čučení do počítače

Nám totiž, gravere, v tuhle dobu nic jiného nezbývá.

Dřív se v kancelářích větší část pracovní doby prokecala, dneska máme zase internet.

Ale uznávám - moje pracovní morálka je tragická, nekecat v diskuzích, mám už o pár DP víc. Ale ven bych stejně nešla, ještě asi tak měsíc...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

No vidíš !

(Zuzik, 22. 2. 2007 5:36)

A Ty jsi mu tak křivdila, styď se, styď se. Jako omluvu teď napíšeš Láďovi tisíckrát emajl :
"Milý Láďo. Já, Jana F. nyní pokládám svou hlavu na špalek Tvé pochvaly a Ty tni ! Ber to, Láďo, jako omluvu za vše dobré a hezké, co jsem o Tobě napsala. Už to nikdy neudělám, Jana."
A teď to jdu rozdýchat. Zuzik.

Musím se pochlubit :-)

(Jana F., 20. 2. 2007 20:52)

Milé dámy heč, abyste věděly, dostalo se mi uznání, že jsem v těchto věcech odbornice :-))):
http://www.sagit.cz/pages/MessageBlanksql.asp?cd=7&typ=r&str=8&hledany=&obdobi=2;2007&ClubID=0&MessageID=62029

(Ale odbornice nejsem, bohužel stále nevím, jak je to s tou tloušťkou...)

Eviku,

(Zuzik, 20. 2. 2007 20:12)

jste mi také sympatická a jste velmi milá osůbka. Těším se na blízké virtuální setkání s Vámi a se všemi, se kterými se tak dobře brebentí. A teď poslechnu Vaši radu a prchám od PC, jdu a(TRA)ktivně odpočívat. Dobrou noc :)))

Zuziku sluníčko :-)

(Eva M., 20. 2. 2007 19:21)

MRK!!! MRK!!! MRK!!!
Jasně že chápu, proto jsem taky předtím ten svůj komentář proložila spoustou smajlíků. Váš přístup k životu je mi VELICE sympatický a dá se říct, že i blízký ;-) Takže nenechte se odradit a prokládejte své odpovědi radostnými komentáři a vtípky!
PS: "ve větší pohodě je ten kdo pracuje manuálně než ten, kdo pracuje hlavou." - EM: No, možná jo, ale zase má víc unavené a zničené tělo, tudíž mu zbývá méně sil na sport a fyzické aktivity všeho druhu :-)))

PPS: Omlouvám se za ten useknutý příspěvek. Asi už blbnu... holt uzávěrky. Asi by to chtělo zvednout se od počítače a věnovat se nějakým aktivitám, které zaměstnají jiné části těla - cosi jako aktivní odpočinek :-))

Evičko, sluníčko,

(Zuzik, 20. 2. 2007 17:52)

nesmíte mi hned na všechno skočit.
Víte, když jsem si dnes přečetla na BC, jak na jednu mou opravdu ale OPRAVDU neškodnou a solidní odpověď ( nájem nemovitostí a služby s tím spojené) reagovala jedna kolegyňka (samo že ve srandě), tak jsem šla do sebe. A zdá se, že jsem v sobě zabloudila.
Proto Vás nechávám na pochybách, jak ten život vlastně beru. Jsou jen dvě možnosti.
První : fakt jen kecám a mám ekonomickou deformaci, viz. dnešní komentář na nejmenovaném audio médiu, kde zrovna řešili otázku zda kancelářská práce bere chuť na sex. TP (technická poznámka) : je fakt dokázáno, že ve větší pohodě je ten kdo pracuje manuálně než ten, kdo pracuje hlavou.
Druhá : fakt jen kecám a užívám si pohody když je, užívám si frmolu když je, užívám si sluníčka když je, užívám si sněhu když je, užívám si sexu když je.
Tak co, jak to se mnou vlastně je ? Kdo zná odpověď ať třikrát hlasitě zamrká.

...

(graver, 20. 2. 2007 17:20)

poslední věta měla znít "Předpokládám, že takový příspěvek *existuje* a opravdu ho chcete smazat."

pro V2

(graver, 20. 2. 2007 17:19)

Pořád čekám, že uvedete ten odkaz na BC, kde jsou zveřejněny vaše identifikační údaje vč. fotky a budete trvat na jeho odstranění. Píšete, že si to můžeme ověřit, tak nám dejte šanci - jistě nečekáte, že po tom budu pátrat sám.
Předpokládám, že takový příspěvek neexistuje a opravdu ho chcete smazat.

Pes který štěká...

(Eva M., 20. 2. 2007 17:17)

Zuziku, to s tím psem (a nejen psem ;-))snad nemyslíte vážně?
:-)))
Přece mi nechcete tvrdit, že jsme tím účtováním a daněmi tak zblblí/zblblé, že už fakt JEN účtujeme a pracujeme... a životní radosti nikde žádné? Tak hluboko jsme klesli/y? To snad ne!
:-)))
Noo... radši to tu nebudu hlouběji rozebírat, aby tato stránka zůstala mládeži přístupná :-)) ale dovoluji si připomenout, že "nejen prací živ je člověk" a že i jiné dny mohou být radostné, nejen středy :-)))
PS: Věřím, že při Vašem smyslu pro humor berete toto vše jako neškodné škádlení ;-)

Pro Evu

(Zuzik, 20. 2. 2007 15:48)

Já o něm jen ráda kecám. Pes který štěká ....
Hlavně, že se nehádáme,ne ? A o to mi především jde.

Adrenalinová hra :-)

(Jana F., 20. 2. 2007 14:19)

Jitko, vy jste ale pěkná noční sůva, v kolikpak vstáváte :-)))?
Děkuji za rady, snažím se si ze všech něco brát, ale je to opravdu těžké. Mě to totiž většinou baví, beru to škádlení jako hru, samozřejmě dokud to nepřekročí určitá pravidla. Ale adrenalinová záležitost je to stejně. Ty rady jít od toho chápu. Ono je asi horší se na ty války dívat zvenčí. Je to jako když se dívám třeba já na nějaké boxery nebo zápasníky a připadá mi, že tam strašně trpí a říkám si, proč tam vlastně lezou :-).
Ještě je to o závislosti na internetu a jak se jí zbavit - ale proč vlastně :-)? To už je téma na disertační práci.

Zuziku...

(Eva M., 20. 2. 2007 8:18)

Zuziku, píšete: "Gravera a Evu M : Prosím, nemažte nám tu Tloušťku a sex. Děkuji mockrát."

EM: Vy o ten sex nějak moc stojíte :-)))
To byl jen pokus o žert. Ale nebojte se, vůbec jsem neměla v úmyslu tohle mazat a myslím, že Graver taky ne. Taky se ráda zasměju a popovídám OT o ledasčems, viz Váš dnešní příspěvek označený decentně "OT: Spotřební daň z piva" :-))

Ne nadarmo se říká mlčeti zlato....

(Jitka_D, 20. 2. 2007 2:22)

Jano, objevila jsem účetní diskuse někdy vloni v listopadu, ale dodnes jsem nepochopila proč tak některé osoby prudíte jak červeným hadrem. Chtěla bych poradit, ale vše podstatné vám bylo již řečeno Evou a Graverem a tak se jen k tomu přidám., že nejlepší je jít od toho, vytratit se, mlčet, nereagovat. Chápu proč tak činíte, jsem v tomhle směru úplně stejná, ale po letech jsem přišla na to, že když zabrzdím a nepokračuji, problém ustane a pak se netrápím, kdo co řekl apod. Nedaří se to vždy, ale snažím se o takový přístup a věřte, že je to mnohem lepší. Energii lze věnovat něčemu užitečnějšímu, a to dokonce něčemu jinému než DP. Nemudruji, jen popisuji ještě ne příliš zakotvené poznatky. Tak se mějte, ale zas ne abyste se někam ztratila:))

Pro

(Zuzik, 19. 2. 2007 18:03)

Gravera a Evu M : Prosím, nemažte nám tu Tloušťku a sex. Děkuji mockrát.
Pro Janu : Graver má pravdu, že tím sexem (myslím v debatě) zvýšíš návštěvnost svým stránek.
Pro Jedničky : Nekažte to, prosíííím......Když napíšete @, tak Vám pošlu svou fotku i s věnováním, ať Vám to není líto, ju?

ověření

(graver, 19. 2. 2007 12:18)

Pokud někdo na BC zveřejnil vaše identifikační údaje i s fotkou a vy s tím nesouhlasíte, pošlete mi ten link na soukromý mail (graver@centrum.cz) a já ho odstraním.
Ověřování IP u nějakých nicků jste už jistě udělal vy, takže nevidím důvod, proč to opakovat. Jistě nám rád jasně řeknete, o koho šlo.
Pokud informace o vaší totožnosti nejsou bežně a jednoduše přístupné všem, někdo je nějakým způsobem (pro jiné nedostupným) získá a zveřejní, pak asi nepotřebujete radit, jak máte/můžete postupovat.

Jako obvykle

(Jana F., 19. 2. 2007 12:01)

A vy zase máte ty své přeludy?
To si člověk nevybere :-)

Vůbec nevím, o co jde...

(11111111, 19. 2. 2007 11:34)

... jako obvykle.

re: Pro Evu M.

(Jana F., 19. 2. 2007 11:16)

Vůbec nevím, o co jde... ?

Pro Evu M.

(11111111, 19. 2. 2007 10:49)

Uvádíte:
Achjo.... (Eva M., 18. 02. 2007 19:53)Lidičky lidičky, nestačím se divit, co se děje tady i jinde... Hodně "prapodivných" věcí radši ani nečtu, jen to tak zpovzdálí s povzdechem sleduju. Když se budu máchat ve špíně, zašpiním se taky, ale ta špína se tím nijak neumenší. Tím myslím ony diskuze na Sagitu. Na BC mám možnost použít kouzelné moderátorské tlačítko pro mazání... a je klid :-))
--------------------------------------------------
Doufám že tím míníte tu reklamu Jany F, ve které se omluvila za to, že zveřejnila mé jméno na zdejších stránkách. To tady totiž již jednou bylo, ale na BC,
tam to NĚKDO zveřejnil i s fotkou a s nicken
-státní veterinární správa. Že by podobnost čistě náhodná ? Vy i graver máte možnost si ověřit m.j. i
to, jaká je část IP adresy u toho nicku. S kterým nicke je shodná? Není to opravdu náhoda že s nickem 666?

re: skvělé

(Jana F., 18. 2. 2007 22:31)

Gravere, já se snad dneska uchechtám :-))) Prášky na blití, nádhera, i ta představa jak fungují mé stránky :-)))

Nezapomenutelné příspěvky

(Jana F., 18. 2. 2007 22:26)

Tu kopii bohužel nemám, jen možná vytištěné to pojednání o vágusech, pamatuju si to. Já totiž tyhle perly sbírám, moc se mi líbí :-). Je škoda, že to zapadá. Možná to jednou zveřejním, ale nejdřív si vyžádám souhlas autorů, pochopitelně :-).

Mám totiž trochu špatné svědomí - nejnavštěvovanější je na mých stránkách "Minimální základ daně" - a tam je graverův příspěvek, takže se na tom přiživuju...